Dąbki domki letniskowe – doskonała alternatywa dla obleganych plaż i tłumy turystów

Istnieją takie miejsca w Polsce, w których czas nie ma znaczenia. Jest tylko piękna, piaszczysta plaża, czyste morze albo jezioro i las. Czego chcieć więcej na udany odpoczynek?
O tym, jak Bałtyk potrafi urzec dowiedział się już niejeden turysta.

Nie bez powodu każdego roku przybywa tu około 50% Polaków. Ile przybywa tu turystów z zagranicy do końca nie wiadomo. To, co najmocniej każdy wczasowicz chyba ceni, to niespotykanie długie, piaszczyste plaże zachęcające do wypoczynku.
Rzym

Autor: esharkj

Nad Morzem Bałtyckim jest wszystko, czego dusza zapragnie: przepiękne krajobrazy, mnóstwo zabytków i atrakcji: dla większych i dzieci. Znajdziemy tu szereg opcji do spędzenia wolnego czasu: parki linowe, skoki spadochronowe, loty samolotem albo balonem, paralotnie nad morzem, rejsy statkiem, i nie tylko.

Wybierając się nad Bałtyk warto odpowiednio wcześnie zdecydować, dokąd i z kim chcemy jechać. Jeśli planuje się wczasy we dwójkę, w większości przypadków zamawiamy jest pokój w hotelu lub pensjonacie. W sytuacji większej grupy przyjaciół przydałoby się mieszkanie pod wynajem w jednym z popularniejszych miasteczek turystycznych albo noclegi noclegi koniaków w jednym z ośrodków turystycznych, gdzie organizowane są też imprezy dla wczasowiczów. Dla spragnionych ciszy i spokoju w rodzinnym gronie świetnym wyborem staną się domki letniskowe w mniej uczęszczanych miejscowościach, jak choćby Ustronie Morskie czy Dąbki.
obrazek - wakacje

Autor: Michal Goszczynski

Wbrew temu, co niektórzy mówią, że polskie morze jest droższe od zagranicznych wycieczek, polskie miejscowości turystyczne wcale do drogich nie należą – a na pewno nie wszystkie. Osoby wyjeżdżające na urlopy rodzinnie dowiedziały się już, że by wypocząć nie trzeba wydawać fortuny. Zamiast hotelu albo ośrodka turystycznego można wybrać Dąbki i domki letniskowe.

W takiej miejscowości jak Dąbki domki letniskowe sprawdź nie są drogie i kosztuję średnio ok. 90-100zł/domek, licząc za dobę. Uwzględniając przynajmniej 7 dni wczasów koszt wynajmu domku jest znacznie mniejszy niż nie jeden ośrodek wczasowy (o hotelach już nie wspominając), a komfort pobytu zdecydowanie wyższy.

Połączenie morza z jeziorem urozmaici wakacje zapalonym wędkarzom jak również fascynatom kajaków.
W Dąbkach można więc zażyć zarówno morskich kąpieli jak i rejsów po morzu albo rejsu kajakami po jeziorze a także długich spacerów po sosnowym lesie. Nie zabraknie tu też zabytków, do których zapraszają pobliskie miejscowości. A w razie potrzeby mocniejszych przygód, do większych kurortów wczasowych jest niedaleko.