Chęć nagrywania wszystkiego co znajduje się dookoła, od niedawna dotyka coraz większej ilości ludzi.

W pierwszej kolejności przyszło to z mody, bo na popularnych serwisach w Internecie, na których można dodawać różnego rodzaju nagrania, pojawiają się tak zwane produkcje amatorskie. Wybrani użytkownicy właśnie dodają filmiki z tego co gotują, inni z własnych umiejętności wokalnych, a jeszcze inni tworzą monologi na różne zagadnienia. Ale dobrze jest tutaj wspomnieć jeszcze o ludziach, którzy mimo wszystko udostępniają na Internecie nieco więcej adrenaliny i innych uczuć.

Góry

Autor: Viaggio Routard
Źródło: http://www.flickr.com
Zazwyczaj na dodawanych przez nich nagraniach wymienić można ujęcia, które pokazują chwile, podczas których decydują się na pływanie pod wodą, chodzenie po górach, albo jazdę rowerem na drugim krańcu świata. Oczywiście do tego celu potrzebują także odpowiedniego urządzenia, który wytrzyma wszelkie poruszenia, lub upadki fizyczne, a do tego będzie jeszcze wodoodporny. Takim sprzętem będzie na przykład kamera odporna na wodę sony action cam – – dostawca TVK – (internet we wrocławiu) kamer. Jak już uprzednio powiedziano, tego typu kamery charakteryzują się tym, iż można nimi rejestrować bez problemu wspaniałe obrazy widziane pod wodą lub w czasie rzęsistego opadu atmosferycznego.

Kamera Sony

Źródło: http://kamerynakask.pl/

Mimo wszystko nie należy zapominać również o ich głównej zalecie, jaką jest stabilizacja kadrów. Dlatego nawet w trakcie bardzo dużych wstrząsów, kadr w kamerze będzie bardzo stabilny i możliwy do oglądania. Inną użytkową kamerką, która jest równie bardzo popularna jest gopro Hero 4 black – polecana kamera Gopro Hero 4 Black. Charakteryzuje się ona takimi cechami, które posiadała jej poprzedniczka, ale oprócz tego jest bardzo praktyczna w mocowaniu chociażby na kask. Dlatego właściwie nie ma żadnych kłopotów z tym, żeby rejestrować nią rozmaite przygody, jeśli nawet nie jest realne chwycenie sprzętu swoimi rękami. Do takich sytuacji najczęściej zaliczają się chociażby loty paralotnią, pływanie kajakiem, czy też inne wyczyny z dawką adrenaliny. Na pewno najważniejszym defektem takich urządzeń, jest ich bardzo wysoka cena. Ale przy odpowiednim oszczędzaniu, po kilku miesiącach spokojnie można je zamówić.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*