Wypadki niestety chodzą po ludziach, a nie po lasach, jak mówi stare i znane przysłowie — zatem po wypadku powinniśmy jak najszybciej dojść do zdrowia

Nikt nigdy nie chce dumać o tym, że może nam się przytrafić coś złego.
Wolimy nie wywoływać wilka z lasu. Jednak jeżeli już zdarzy nam się w życiu jakiś wypadek, to musimy prędko podjąć działanie.

rehabilitacja
zwiedzanie

Autor: Nordwalk
Źródło: Nordwalk
Mało ważne czy skręciliśmy kostkę, czy może naderwaliśmy mięsień podczas treningu — najważniejsze jest to, by nie zwlekać z rehabilitacją. Niestety wszyscy jesteśmy świadomi tego, jak wyglądają kolejki w NFZ. Czasami są tak długie, że pacjent nie wie, czy to aby nie żart. Zatem jeżeli pragniemy w pełni odzyskać sprawność, to nie należy liczyć na publiczną opiekę zdrowotną. Musimy udać się do prywatnej kliniki, gdzie zatrudnieni są oddani oraz profesjonalni fizjoterapeuci. Wtedy będziemy pewni, że nasza dolegliwość będzie należycie rozpoznana i leczona. Rehabilitacja będzie szła szybko i fachowo. Najistotniejsze wydaje się być to, że prywatne kliniki wdrażają najnowocześniejsze metody i mają dobry sprzęt. W państwowych placówkach rehabilitacja niestety wygląda strasznie — długie kolejki, brak empatii dla pacjenta, stary sprzęt. Jednak najgorsze jest tam przedmiotowe traktowanie ludzi. Nikt nie pochyla się z zaangażowaniem nad ludzkimi nieszczęściami. Ludzie czują się lekceważeni oraz przybici.

Nigdy nie przytrafi się to nam w prywatnych klinikach, gdzie będziemy mieli możliwość liczyć nie tylko na najlepszą obsługę medyczną, ale również na uśmiech.

Ten niezwykle intrygujący post posiada swoje kontynuacje na innych stronach. Kliknij zatem na hiperłącze do źródła i przeglądnij je.

Fizjoterapeuci odpowiedzą na wszelkie nasze pytania z życzliwością.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*