Polskie morze jest piękne o każdej porze roku – wobec tego warto odwiedzać je zawsze, gdy tylko mamy wolny weekend

Mamy szczęście, że posiadamy bardzo długą linię brzegową. Ponadto, polskie plaże wydają się być przepiękne. Są piaszczyste, czego może nam zazdrościć duża liczba innych państw, których nabrzeża są niestety żwirowe albo kamiennie.

przepisy

Autor: Włodarzewska S.A.
Źródło: Włodarzewska S.A.
Nasz Bałtyk może i nie jest najcieplejszym akwenem na kuli ziemskiej, ale za to jest cudowny o wszystkich porach dnia oraz roku.
Niezwykle dobrym planem jest odwiedzanie naszego pięknego akwenu i w wakacje i w ferie. Mamy możliwość wówczas wypocząć oraz oddychać sporą ilością jodu. Dopomoże nam to tym bardziej, jeżeli na stałe mieszkamy w aglomeracji miejskiej, gdzie jest cała masa smogu. Jeśli chcemy zatem wybrać się nad Bałtyk oraz zabukować apartament nowe apartamenty wrocław Kołobrzeg jest tym miastem, który może nam wiele w tej dziedzinie zaoferować ( na villamare.com.pl). Apartamenty zazwyczaj posiadają całą masę udogodnień: ochronę, monitoring, podziemny parking i cudowny widok na morze.
fotografia ślubna

Autor: Dave Hayward

Jeśli jesteśmy miłośnikami małych, rybackich wiosek to odwiedźmy Grzybowo pensjonaty tam na pewno przypadną nam do gustu. Ta malownicza wioska jest położona na zachód od Kołobrzegu i ma rewelacyjną plaże, na którą każdego dnia naszego urlopu możemy nieśpiesznie spacerować z naszego pensjonatu. Pensjonat na pewno będzie przytulny i dużo tańszy aniżeli w Kołobrzegu.

Dodatkowo, jeśli podróżujemy z dziećmi, to w cichej wiosce na pewno będziemy pewni, że będą miały możliwość wyszaleć się i ganiać cały czas. Na obiad będziemy mogli spałaszować przepyszną rybkę z nadmorskiej smażalni, a po kolacji wybrać się na spacer przy zachodzie słońca.