Chcesz ćwiczyć w mieszkaniu? – poznaj nasz informator

Jeżeli postanowiłeś dbać o formę i chadzasz na siłownię, na pewno wkurza cię tam parę kwestii. Bardzo często sala jest zatłoczona i ćwiczący przetrzymują hantle, więc pozstaje jedynie czekać długo na swoją kolej. Czasem na siłowni znajdziesz urzędzeń, takich jak chociażby orbiterek, przez co nie można wykonywać konkretnych ćwiczeń.

Autor: Sport-shop.pl

Zazwyczaj szef siłowni serwuje trenującym telewizję muzyczną, co każdemu, kto posiadać choć trochę zmysłu muzycznego będzie utrudniać koncentrację i zmuszać do zakładania odtwarzacza mp3. Dodatkowo pewne siłownie dyktują spore ceny, więc miesiące regularnych treningów umieją konkretnie wydrenować kieszeń.

Remedium na te wymienione problemy może być zbudowanie własnej siłowni w lokum. Jeżeli dysponujesz metrażem oraz pieniędzmi, możesz zapomnieć o zatłoczonej sali i po królewsku podnosić ciężary we własnych czterech kątach Prezentujemy kilka urządzeń, które trzeba zakupić:

Autor: iStock.com

– bieżnie (promocja na bieżnie kettler) – bardzo praktyczna maszyna, gdy na zewnątrz mrozy i śniegi, a ty boisz się kataru, a jednocześnie chcesz utrzymać formę. Warto zdobyć bieżnię, która ma wiele interesujących funkcji, takich jak np. symulowanie ciężkiej nawierzchni. W ten sposób poczujesz się, jakbyś truchtał w górach. Sporo funkcji może także ułatwić zaliczanie cieżkich treningów anaerobowych, takich jak biegi interwałowe.

– innym pomysłem na trening może stać się rower wypożyczalnia sprzętu narciarskiego białka tatrzańska cennik stacjonarny (domowe rowerki do treningu). Jeżeli gdy jest ciepło uprawiasz kolarstwo, kupno roweru ćwiczebnego do pokoju jest absolutnie niezbędne, by podrasować formę

.

– treningowa ławeczka. Najlepsze w treningu siłowym są bez wątpienia serie na wolnych obciążeniach, dlatego punktem obowiązkowym staje się ławeczka ze stojakami oraz sztanga z krążkami ciężarów.

– sztangielki} – kolejna konieczna pozycja w pokojowej siłowni, potrzebne do trenowania mięśni. Polecamy odmiany do samodzielnego składania.

– drążek – możesz zainstalować go w wejściu. Niezbędny element do skutecznego stymulowania mięśni pleców.

Źródło:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*