Szukamy dobrego hotelu

Kiedy wiemy już, jakiego rodzaju pokój czy pobyt jest przez nas pożądany, dobrze jest wiedzieć, jak znaleźć dobry hotel, aby pobyt w nim był przyjemnością a nie udręką. Ileż razy było tak, iż skuszeni interesującą ceną jak też dobrą pozycją decydowaliśmy się na rezerwację miejsca zaś po przybyciu nasze wyczekiwania (jak też fotografie pokoi na stronie internetowej) silnie rozmijały się z rzeczywistością?

Umiejętność

apartament

Autor: jjandchris
Źródło: http://www.flickr.com

zrealizowania ciekawych zdjęć, jakie sprytnie ukrywają negatywy pokoju bądź samego hotelu nie są żadną wiedzą tajemną. Często też hotelarze bądź posiadacze miejsc noclegowych demonstrują na stronach online nieaktualne zdjęcia miejsc noclegowych, jakie „pierwszą młodość” mają już dawno za sobą natomiast same pokoje zostały zdewastowane przez wielu spędzających w nich noce gości.
Jak zatem ustrzec się dotkliwych niespodzianek? Popytaj przyjaciół. Niezłym źródłem informacji o interesujących miejscach noclegowych będą osoby, które już w nich pomieszkiwały. Pomogą również przy negatywnej ocenie punktu pobytu przestrzegając nas przed nieciekawą lokalizacją oraz niewłaściwym pokojem. Wybierając się „w nieznane”, czyli miejsce, jakiego ani sami, ani nikt z naszych znajomych nie odwiedził, najlepiej zasięgnąć informacji w Internecie np pod tym adresem . Szukajmy przede wszystkim wiadomości o samej lokalizacji – mieście i dzielnicach: odległość od lotniska, stacji autobusowych lub kolejowych, przystępność komunikacji miejskiej, odległość od plaży albo atrakcji turystycznych jak też zabytków. Warto także wiedzieć, jaka część miasta jest „opanowana” poprzez poszukujących nocnych imprez turystów. O ile chcemy w nocy się wyspać, lepiej unikać takich części miasta wybierając inną pozycję. Jeśli nie ufają Państwo fotografiom okolicy hotelu czy apartamentu, ich rzeczywiste otoczenie możesz zweryfikować chociażby dzięki aplikacji Google Maps oraz podejrzeć „na żywo”, jak wygląda sam hotel i teren naokoło niego, a przy okazji zweryfikować, czy

korytarz w hotelu

Autor: Torsten Maue
Źródło: http://www.flickr.com

w sąsiedztwie znajdują się markety, restauracje czy obiekty turystyczne.

Kiedy wiemy już, w jakiej dzielnicy pragnęlibyśmy spędzić czas wolny, przystąpmy do doboru odpowiedniego dla nas hotelu. Tak samo jak w wypadku wyboru części miejscowości, tak również w tym powinniśmy wspierać się cudzymi opiniami. Jeżeli nie przyjaciół, to najlepiej korzystać z dużych serwisów oceniających poszczególne miejsca noclegowe. W zasadzie każdy portal pośredniczący w sprzedaży stancji ma możliwość dodawania komentarzy a również zdjęć oraz filmów gości hotelowych demonstrujących często skrywane wady pomieszczeń. Opinie internautów o pobycie, czystości, obsłudze, faktycznych cenach, wyżywieniu ogromnie pomagają przy doborze odpowiedniego miejsca.
Większość portali zajmujących się pośrednictwem w sprzedaży noclegów ma wewnętrzną wyszukiwarkę, starczy więc wpisać na przykład noclegi Nowy Targ żeby znaleźć atrakcyjne miejsce noclegowe np.

Podoba Ci taki tekst? To super, sprawdź stronę Emiraty Arabskie last minute pod tym adresem. Przeczytasz tam większą ilość informacji na zbliżony temat.

noclegi nowy targ.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*