Plaże bez tłumów – to możliwe?

Mimo, że Bałtyk nie może się pochwalić pocztówkową urodą, każdego lata przyciąga na swoje wybrzeże tysiące turystów. Kołobrzeg, Międzyzdroje, Świnoujście, Władysławowo, Sopot czy Ustka to co roku najbardziej atrakcyjne miejscowości dla rodaków. Nic w tym dziwnego, ponieważ przyjezdni najchętniej decydują się na sprawdzone i popularne nadmorskie miasta, a te z roku na rok przyciągają rzeszę turystów.

morze Bałtyckie

Autor: Jörg Schubert

Czy wszyscy jesteśmy skazani na setki ręczników na plaży i tłumy wczasowiczów? Oczywiście, że nie. Nie wszyscy wiemy, że nad polskim morzem znajdują się miejsca, w których przez większość czasu bez problemu można regenerować siły w ciszy i spokoju (propozycje na 2016). Polskie wybrzeże jest pełne wspaniałych, niedużych miejscowości, które zachwycają letników ciszą i serdecznością mieszkańców. Wśród wielu znanych miejscowości znajdują się małe osady rybackie i wsie, gdzie uciekniemy od zgiełku dużego miasta, by rozsmakować się w cichej i czystej plaży pozbawionej tłumu wczasowiczów. Do takich miejscowości niewątpliwie zaliczyć trzeba np.: Piaski, Cetniewo czy Dębki (te pomiędzy Karwią, a Białogórą).

Sugerujemy więc aby już w najbliższych dniach zainicjować poszukiwania sympatycznego miejsca noclegowego (opcje wyjazdu na wczasy 2016). Zastanowić się czy lepiej poczujemy się w domku zbudowanym w sosnowym borze, czy może w eleganckim hotelu spa. Dla ułatwienia, możemy wpisać w wyszukiwarkę internetową hasło: wakacje 2016, a ujrzymy imponującą listę ofert, z której z całą pewnością wybierzemy właściwą.

Moda i bezproblemowość wycieczek zagranicznych stały się przyczyną, iż wiele osób zapomniało o wypoczynku spędzonym nad polskim morzem. A to błąd gdyż wakacje nad Bałtykiem 2016 to nie tylko drobny piasek, ale też klimat, który znakomicie wpływa na nasze samopoczucie. Takie wakacje łączą więc przyjemne z pożytecznym – wypoczynek, z troską o zdrowie – zobacz ceny i oferty.

Wczasy nad Bałtykiem 2016 nie muszą być jednoznaczne z harmiderem i wrzawą, obnośnymi sprzedawcami popcornu czy parawanami. Może być inaczej. Trzeba tylko wyszukać cichy, uroczy zakątek.

Dodatkowe fakty o tym obszarze tematycznym zdobędziesz w różnych serwisach, ale znacząca witryna (https://viva-bus.com.pl/) jest jedynie jedna! Sprawdź nas!

A tych znajdziemy sporo.