Jakie domki letniskowe w Mielnie zarezerwować?

Mielno i jego okolice można zaliczyć do jednych z najbardziej interesujących obszarów na polskim wybrzeżu zarówno pod względem turystycznym jak i stanu przyrodniczego.

Mielno ma niesłychanie dobre połączenie komunikacyjne z pozostałą częścią kraju, a dodatkowo pokaźne areały leśne, zachwycające szlaki turystyczne oraz specyficzny mikroklimat. Mielno to zatem doskonałe uwarunkowania do odpoczynku i rekreacji. Nie dziwi więc fakt, że co roku przyjeżdżają tu tysiące turystów.

Tylko jest kwestia miejsca noclegowego. Jednak i z tym nie ma dużego problemu. Propozycja pensjonatu jest nader okazała, zatem każdy nawet najbardziej wymagający wczasowicz odnajdzie coś wyjątkowego dla siebie.
Niezłym wyjściem są Mielno domki. Propozycja krainy Mielno to przyjazne domki letniskowe, gdzie właściciele zadbają zarówno o Twój przyjemny pobyt jak i satysfakcję. Dużo ogłoszeń znajdziesz na tej stronie:

W przykładowych Mielno domki domki na ochodzitej gospodarze z przyjemnością zapraszają Cię do ciekawie wyposażonego ośrodka wypoczynkowego. Wiele propozycji od plaży dzieli zaledwie 50-metrowy pas sosnowego lasu. Intymną i niepowtarzalną atmosferę stworzyć może nawet kilkadziesiąt malowniczych, dwurodzinnych domków, w których na parterze mieści się pokój dzienny z dużą dwuosobową kanapą, do tego wyposażony aneks kuchenny jak również łazienka z prysznicem. W przykładowym domku na pięterku mieści się sypialnia dla dwóch osób.

Skalista plaża

Autor: Maciej Kasprzyk
Źródło: http://www.flickr.com
Ponadto, położone z dala od gwaru i zgiełku miejskiego Mielno domki zapewniają swym turystom możliwość niesamowitego oderwania się od problemów życia codziennego oraz aktywnego relaksującego odpoczynku na świeżym powietrzu.
Na regionach wielu domków jest dostępny parking zamykany, wypożyczalnia ekwipunku sportowego oraz wypożyczalnia sprzętu do plażowania. Co więcej, na obszarze obiektów wypoczynkowych jest również specjalne miejsce na ognisko oraz możliwość grillowania, a dla amatorów ryb – wędzarnia.

Dla sportowców niektórzy gospodarze proponują boisko do piłki nożnej, boisko do siatkówki plażowej oraz tenis stołowy – ping-pong. Dla maluchów natomiast plac zabaw.
W regionie Mielno domki dostępna jest przystań jachtowa, wypożyczalnie sprzętu wodnego i rowerów, obiekty sportowe, kawiarnie, restauracje, dyskoteki itp. Wrażeń więc nie zabraknie! Można radować się wakacjami pełną parą! Mielno domki to interesujący sposób na spędzenie wolnego czasu z rodziną jak również znajomymi. Obszerny wybór domków zapewnia, że każdy odnajdzie coś dla siebie. A więc pakuj się i ruszaj do Mielna! Zwiedzaj, baw się, odpoczywaj!

Niejeden ośrodek w Mielnie położony jest bezpośrednio przy strzeżonej, piaszczystej plaży w samym centrum, a także tam gdzie w pobliżu jest położona przystań rybacka (co gwarantuje zakup świeżych i wędzonych ryb) oraz molo spacerowe.

Korzyści domków to zatem położenie blisko przy plaży oraz duży rejon w formie parku z niezwykłymi alejkami i ławeczkami, który stanowi enklawę ciszy oraz spokoju, a także bardzo dobre miejsce na ucieczkę od zgiełku i tłoku nadmorskiej miejscowości.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*